Reklama

Znieważył policjantów, bił ich po głowie, a na końcu... ugryzł - agresywny mężczyzna miał przy sobie narkotyki

40-latek najpierw znieważył, a potem uderzył i ugryzł funkcjonariuszy, którzy podejmowali wobec niego interwencję. Przy agresywnym mężczyźnie znaleziono wiorek z metaamfetaminą. 

Wszystko działo się w niedzielę, 2 czerwca ok. godz. 1. Policjanci z Komisariatu Policji w Grabowie podejmowali interwencję wobec 40-letniego mieszkańca Mikstatu podczas odbywającej się tam imprezy z okazji obchodów dni tego miasta. Mężczyzna od samego początku był agresywny. Nie stosował się do wydawanych poleceń, a także znieważył policjantów używając wulgarnych słów. 

- Naruszył także ich nietykalność cielesną. Najpierw uderzał ich rękoma po głowie, a potem ugryzł jednego z nich - wyjaśnia st. asp. Magdalena Hańdziuk, rzecznik prasowa Komendy Powiatowej Policji w Ostrzeszowie.

Reklama

Po obezwładnieniu mężczyzny znaleziono przy nim metaamfetaminę o łącznej wadze 2,10 grama. 40-latek został zatrzymany. Decyzją prokuratura, zastosowano wobec niego dozór policyjny. Mężczyzna stanie niedługo przed sądem. 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości