Reklama

Biało-Czerwony Turniej Piłki Nożnej 15 listopada w Wieluniu

Młodzi piłkarze z rocznika 2015 i młodsi staną do sportowej rywalizacji w duchu fair play turnieju piłkarskiego. Zgłoszenia trwają do 10 listopada. Miejscem zmagań będzie hala sportowa przy Zespole Szkół nr 1 w Wieluniu.

W sobotę, 15 listopada, w hali sportowej przy ul. Wojska Polskiego 32 rozegrany zostanie Biało-Czerwony Turniej Piłki Nożnej. To wydarzenie skierowane do zawodników z rocznika 2015 i młodszych.

Turniej potrwa od godziny 9:00 do 15:00, a organizatorzy obiecują nie tylko zaciętą rywalizację, ale także świetną zabawę, integrację oraz promowanie postawy fair play – wartości, które od najmłodszych lat kształtują prawdziwych sportowców.

Zgłoszenia drużyn przyjmowane są do 10 listopada (poniedziałek) wyłącznie drogą mailową pod adresem: [email protected]

Reklama

Wszystkich zainteresowanych dodatkowymi informacjami zaprasza organizator — Aktywni z Kulturą, przy wsparciu Starostwa Powiatowego w Wieluniu.

 Kontakt telefoniczny: 661 855 829

Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 30/10/2025 09:03
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości