Młodzi piłkarze z rocznika 2015 i młodsi staną do sportowej rywalizacji w duchu fair play turnieju piłkarskiego. Zgłoszenia trwają do 10 listopada. Miejscem zmagań będzie hala sportowa przy Zespole Szkół nr 1 w Wieluniu.
W sobotę, 15 listopada, w hali sportowej przy ul. Wojska Polskiego 32 rozegrany zostanie Biało-Czerwony Turniej Piłki Nożnej. To wydarzenie skierowane do zawodników z rocznika 2015 i młodszych.
Turniej potrwa od godziny 9:00 do 15:00, a organizatorzy obiecują nie tylko zaciętą rywalizację, ale także świetną zabawę, integrację oraz promowanie postawy fair play – wartości, które od najmłodszych lat kształtują prawdziwych sportowców.
Zgłoszenia drużyn przyjmowane są do 10 listopada (poniedziałek) wyłącznie drogą mailową pod adresem: [email protected]
Wszystkich zainteresowanych dodatkowymi informacjami zaprasza organizator — Aktywni z Kulturą, przy wsparciu Starostwa Powiatowego w Wieluniu.
Kontakt telefoniczny: 661 855 829
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze