Reklama

Drużyny C1 Trampkarz i D1 Młodzik AS Pajęczno poznały rywali w ligach wojewódzkich

Młodzi piłkarze Akademii Sportu Pajęczno przygotowują się na emocjonującą jesień. To również wielka frajda dla kibiców Akademii, po raz pierwszy w historii dwie drużyny zagrają na szczeblu wojewódzkim.

Podopieczni trenerów Roberta Krzypkowskiego oraz Marcina Nowaka, drużyny C1 Trampkarz oraz D1 Młodzik, poznali swoich rywali w zbliżających się rozgrywkach Lig Wojewódzkich. Ten sezon zapowiada się niezwykle interesująco, a młodzi zawodnicy będą mieli okazję zmierzyć się z wymagającymi przeciwnikami.

- Sportowo na pewno chłopcy będą mieli okazję zagrać z naprawdę silnymi drużynami. Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do podjęcia i spróbowania swoich sił w barwach Akademii, nabór cały czas trwa-powiedział Michał Zawadzki, trener, koordynator AS Pajęczno.

Reklama

Start sezonu dla obu kategorii wiekowych zaplanowany jest na 24 sierpnia. Poniżej przedstawiamy rywali drużyn Akademii Sportu Pajęczno:

C1 Trampkarz:

  • Widzew Łódź
  • AP Będków
  • Pelikan Łowicz
  • AKS SMS Łódź
  • AP Tomaszów Mazowiecki
  • RAP Radomsko
  • Boruta Zgierz

D1 Młodzik:

  • Pelikan Łowicz
  • MABO Piotrków Trybunalski
  • KKS Koluszki
  • Widok Skierniewice
  • Łódzka Akademia Futbolu
  • RAP Radomsko
  • Warta Sieradz

​​​​​​- Dla naszych drużyn zapowiada się naprawdę super sezon, chłopcy będą mieć okazję do weryfikacji swoich umiejętności na tle innych, ciekawych drużyn. To też świetna okazja dla kibiców, aby oglądać w akcji drużyny z innych miast, dużych ośrodków piłkarskich. Myślę, że to też świetna promocja naszego miasta Pajęczna-dodaje Zawadzki. 

Koordynator Akademii Sportu Pajęczno liczy na to, że spotkania ligowe, wyjazdy do większych ośrodków piłkarskich przełożą się na zainteresowanie i promocję dla samej Akademii.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości