Reklama

Emocjonujący Turniej Halowej Piłki Nożnej w Woli Rudlickiej – mistrzowie niepokonani

W niedzielę, 9 lutego, miały miejsce rozgrywki piłki halowej o puchar wójta gminy Ostrówek i Zarządu ZOSP RP. W turnieju brało udział osiem drużyn z terenu Gminy Ostrówek.

Zawody były na bardzo wysokim poziomie sportowym i organizacyjnym. Pomimo zaciętej gry na boisku, zawodnicy nie odnieśli żadnych kontuzji. Piłkarze dali z siebie wszystko, aby wywalczyć jak najlepsze miejsce w turnieju.

Po niezwykle wyrównanym meczu finałowym drużyna OSP Wola Rudlicka pokonała zawodników OSP Skrzynno 2:1. Tym samym zwycięzcy nie tylko otrzymali puchar, ale również czwarty raz z rzędu obronili tytuł mistrza  w Turnieju Halowej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Ostrówek. I dzięki temu, już w tę sobotę rozegrają kolejne mecze  na szczeblu powiatowym w hali sportowej przy Zespole Szkół nr 1 w Wieluniu.

Reklama

- Warto nadmienić, że wsparcie i doping licznie przybyłych kibiców motywowało drużyny do walki o podium. Dziękujemy im ogromnie i zapraszamy do dalszego kibicowania swoim drużynom -  powiedział Sebastian Świętczak, prezes OSP Wola Rudlicka.

Ostatecznie trzy pierwsze miejsca zajęły: I miejsce – OSP Wola Rudlicka, II miejsce – OSP Skrzynno, III miejsce - OSP Nietuszyna.

Miejsce zdarzenia mapa Wieluń
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości