W niedzielę, 9 lutego, miały miejsce rozgrywki piłki halowej o puchar wójta gminy Ostrówek i Zarządu ZOSP RP. W turnieju brało udział osiem drużyn z terenu Gminy Ostrówek.
Zawody były na bardzo wysokim poziomie sportowym i organizacyjnym. Pomimo zaciętej gry na boisku, zawodnicy nie odnieśli żadnych kontuzji. Piłkarze dali z siebie wszystko, aby wywalczyć jak najlepsze miejsce w turnieju.
Po niezwykle wyrównanym meczu finałowym drużyna OSP Wola Rudlicka pokonała zawodników OSP Skrzynno 2:1. Tym samym zwycięzcy nie tylko otrzymali puchar, ale również czwarty raz z rzędu obronili tytuł mistrza w Turnieju Halowej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Ostrówek. I dzięki temu, już w tę sobotę rozegrają kolejne mecze na szczeblu powiatowym w hali sportowej przy Zespole Szkół nr 1 w Wieluniu.
- Warto nadmienić, że wsparcie i doping licznie przybyłych kibiców motywowało drużyny do walki o podium. Dziękujemy im ogromnie i zapraszamy do dalszego kibicowania swoim drużynom - powiedział Sebastian Świętczak, prezes OSP Wola Rudlicka.
Ostatecznie trzy pierwsze miejsca zajęły: I miejsce – OSP Wola Rudlicka, II miejsce – OSP Skrzynno, III miejsce - OSP Nietuszyna.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze