Reklama

Mikołaj Popiel powitany w Pajęcznie

Pływak Mikołaj Popiel wrócił do domu, choć na krótkie wakacje po ostatnich sukcesach odniesionych w Mistrzostwach Europy Juniorów w Wilnie oraz Letnich Mistrzostwach Polski Juniorów w pływaniu które rozgrywane były w Olsztynie. W rozmowie z „Kulisami Powiatu" opowiada o swoich sukcesach.

Multimedalista ostatnio zakończonych Letnich Mistrzostw Polski Juniorów 17-18 letnich Mikołaj Popiel wrócił do swojego rodzinnego miasta Pajęczna na krótkie wakacje. 

Podczas powitania i wspólnych zdjęć przy pająku na skrzyżowaniu ulic Wiśniowej i Rekreacyjnej wspierała Mikołaja grupa sympatyków miasta Pajęczna i regionu o nazwie Paginensi.

Wychowanek miejscowej Meduzy w rozmowie z nami opowiedział o wrażeniach dotyczących ostatnich sukcesów. 

Mama Mikołaja, pani Anna, podkreśla natomiast jak całe pajęczańskie środowisko jest dumne z Mikołaja, który już teraz wyrasta na jedną z największych sportowych gwiazd terenu pajęczańskiego i całego regionu.

Reklama

Przypomnijmy sukcesy odniesione przez Mikołaja w zakończonych Letnich Mistrzostwach Polski Juniorów 17-18 letnich w Olsztynie:

  • złoty medalista na 200 metrów stylem motylkowym 
  • brązowy medalista w sztafecie 4x400 metrów stylem zmiennym 
  • złoty medalista na 50 metrów stylem grzebietowym 
  • srebrny medalista na 200 metrów stylem zmiennym 
  • złoty medalista w sztafecie 4x100 metrów stylem dowolnym 
  • złotym medalista na 100 metrów stylem motylkowym 
  • brązowy medalista na 400 metrów stylem zmiennym 
  • złoty medalista w sztafecie 4x200 metrów stylem dowolnym

 

 

Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 16/07/2024 09:16
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości