Reklama

Napastnik WKS Wieluń żeni się: Kamil Wójcicki i Martyna Skowronek powiedzieli "tak"

W minioną środę, 3 lipca, dwoje młodych, kochających się ludzi powiedziało sobie "tak". Napastnik WKS-u nie jest już "kawalerem do wzięcia".

O jednego kawalera w WKS-ie mniej

Poznali się przez portal internetowy i tak, po 6 latach w związku, Martyna Skowronek i Kamil Wójcicki złożyli przysięgę małżeńską w towarzystwie najbliższych osób. Pełną wzruszeń i radości uroczystość zwieńczyła huczna zabawa do białego rana. Życzenia złożyła również delegacja WKS Wieluń, bo sam Pan Młody jest napastnikiem, a zarazem najstarszym zawodnikiem tej drużyny. Ma na swoim koncie wiele udanych sezonów i strzelonych bramek, a o jego sukcesach można by się rozpisywać.

Od roku trenuje wspólnie z Łukaszem Koprem drużynę "Skrzatów" - grupę, której celem jest przede wszystkim nabycie umiejętności funkcjonowania w drużynie. Młodzież bierze także udział w meczach z okolicznymi drużynami dziecięcymi.

Reklama

- Państwu Młodym życzymy wszystkiego, co najlepsze na ich nowej, wspólnej drodze życia - życzy Hubert Płóciennik, rzecznik prasowy WKS-u Wieluń.

Nasza redakcja również pragnie złożyć najszczersze gratulacje Młodej Parze. Życzymy, aby miłość towarzyszyła Wam na każdym kroku i rosła wraz z liczbą kolejnych wspólnych lat. Bądźcie dla siebie wsparciem w dążeniu do marzeń i dzielcie się radością. Wszystkiego najlepszego!

tekst i zdjęcia: Ewelina Zychla

Miejsce zdarzenia mapa Wieluń
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości