W minioną środę, 3 lipca, dwoje młodych, kochających się ludzi powiedziało sobie "tak". Napastnik WKS-u nie jest już "kawalerem do wzięcia".
Poznali się przez portal internetowy i tak, po 6 latach w związku, Martyna Skowronek i Kamil Wójcicki złożyli przysięgę małżeńską w towarzystwie najbliższych osób. Pełną wzruszeń i radości uroczystość zwieńczyła huczna zabawa do białego rana. Życzenia złożyła również delegacja WKS Wieluń, bo sam Pan Młody jest napastnikiem, a zarazem najstarszym zawodnikiem tej drużyny. Ma na swoim koncie wiele udanych sezonów i strzelonych bramek, a o jego sukcesach można by się rozpisywać.
Od roku trenuje wspólnie z Łukaszem Koprem drużynę "Skrzatów" - grupę, której celem jest przede wszystkim nabycie umiejętności funkcjonowania w drużynie. Młodzież bierze także udział w meczach z okolicznymi drużynami dziecięcymi.
- Państwu Młodym życzymy wszystkiego, co najlepsze na ich nowej, wspólnej drodze życia - życzy Hubert Płóciennik, rzecznik prasowy WKS-u Wieluń.
Nasza redakcja również pragnie złożyć najszczersze gratulacje Młodej Parze. Życzymy, aby miłość towarzyszyła Wam na każdym kroku i rosła wraz z liczbą kolejnych wspólnych lat. Bądźcie dla siebie wsparciem w dążeniu do marzeń i dzielcie się radością. Wszystkiego najlepszego!
tekst i zdjęcia: Ewelina Zychla
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze