Reklama

Nie żyje młody druh - przegrał z chorobą

Łukasz miał 39 lat. Od wielu lat angażował się w życie jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Hucie, w gminie Lututów. Był pasjonatem pożarnictwa, znanym i lubianym druhem. Dziś, 7 czerwca, odszedł na wieczną służbę w niebie.

Łukasz przegrał walkę o życie. Był członkiem zarządu OSP w Hucie. Aktywnie uczestniczył w wielu akcjach ratowniczo-gaśniczych. Został odznaczony wieloma medalami za zasługi dla pożarnictwa.

- To był przede wszystkim nasz przyjaciel. Nasza straż zawsze była bliska jego sercu. W naszej pamięci pozostanie już na zawsze - mówią chórem koledzy druhowie z OSP w Hucie.

- Łukasza zapamiętamy przede wszystkim jako naszego przyjaciela, osobę pozytywnie nastawioną do życia. Człowieka, któremu uśmiech z twarzy nie znikał. Służył radą, motywował innych do działań, do rozwoju jednostki. Angażował się w funkcjonowanie jednostki OSP, podczas wezwań na akcję ratowniczo gaśnicze był w stanie rzucić wszystko, by móc komuś pomóc. Będzie nam brakowało jego uśmiechu czy jego powiedzeń, które pozostaną w naszej pamięci jeszcze na długo - wspomina kolegę, druh Kamil Łuczak.

Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 10/06/2024 13:46
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości