W czwartek, 28 września, o godzinie 15:00, na Placu Legionów w Wieluniu wierni odmówią Koronkę do Bożego Miłosierdzia na ulicach miast świata.
Mieszkańcy Wielunia włączają się w to dzieło. Przypominamy, że co roku, 28 września, o godz.15.00, w rocznicę beatyfikacji bł. Michała Sopoćki, spowiednika św. Faustyny, odmawiana jest koronka miłosierdzia w różnych miastach świata. Dzieje się to o tej samej godzinie, tego samego dnia. Jak piszą organizatorzy, można stanąć wówczas na ulicy, na więziennym dziedzińcu, przed swoim domem, biurem, fabryką, szkołą, kościołem, aby połączyć się z Jezusem, konającym na krzyżu, a następnie odmówić razem Koronkę do Miłosierdzia Bożego.
Do udziału w wydarzeniu zespół Iskry Bożego Miłosierdzia.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze