Reklama

Powalczą przy tenisowych stołach

 

Czarnożyły zapraszają na kolejne wydarzenie pingpongowe. Tym razem będzie to VII Otwarty Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Czarnożyły.

 

Rozgrywki odbędą się w niedzielę, 24 marca, w sali sportowej tutejszej Publicznej Szkoły Podstawowej. Wystąpić w nich mogą zarówno zawodnicy zrzeszeni, jak i amatorzy.

Turniej rozgrywany będzie bez podziału na kategorie systemem grupowo – pucharowym. Do zmagań dopuszczonych zostanie 36 osób, które zgłoszą swój udział w pierwszej kolejności. A zapisywać można się do czwartku, 21 marca, pod numerem telefonu 881 695 820.

Reklama

Pingpongistów, którzy zajmą w zawodach trzy pierwsze miejsca, organizatorzy uhonorują pucharami i nagrodami rzeczowymi, a tych, którzy uplasują się na pozycjach IV – VIII, medalami.

Wpisowe wynosi 20 zł. Początek turnieju o godz. 10.

Zawodników obowiązuje obuwie zmienne.

Organizatorzy wszystkim startującym zapewniają wodę, kawę, herbatę.

Więcej informacji znajduje się w regulaminie na stronie www.czarnozyly.pl

Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 19/03/2024 01:24
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości