Reklama

PRZEKROCZYŁA PRĘDKOŚĆ O 57 KM/H W ZABUDOWANYM

05/06/2023 15:00
27-latka z gminy Rząśnia straciła uprawnienia do kierowania na trzy miesiące, otrzymała 1,5 tys. zł mandatu i 13 punktów karnych. Te niemiłe konsekwencje spotkały ją po tym, jak w terenie zabudowanym pędziła z prędkością 107 km/h.

W sobotę, 3 czerwca, funkcjonariusze pajęczańskiej drogówki kontrolowali prędkość, z jaką poruszają się kierowcy w Białej.

- W pewnym momencie zauważyli pojazd, jadący z dużą szybkością. Zmierzyli jego prędkość i okazało się, że pędził 107 km/h – relacjonuje mł. asp. Wioletta Mielczarek, rzecznik KPP w Pajęcznie.

Kierująca oplem vectra, 27-letnia mieszkanka gminy Rząśnia, w obszarze zabudowanym przekroczyła dopuszczalną prędkość o 57 km/h. Kobieta straciła uprawnienia do kierowania pojazdami na trzy miesiące. Ponadto, zgodnie z taryfikatorem, została ukarana mandatem w wysokości 1,5 tys. złotych oraz 13 punktami karnymi.

- Apelujemy o ostrożną jazdę zgodną z przepisami. Pamiętajmy, że jadąc z nadmierną prędkością stwarzamy niebezpieczeństwo w ruchu drogowym – podkreśla mł. asp. Wioletta Mielczarek.

fot.: KPP w Pajęcznie
Aplikacja na Androida

Reklama

Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości