Reklama

RKS Radomsko wygrywa CZARNI CUP

W miniony weekend rozegrano turniej CZARNI CUP 2024. Rywalizację wygrała drużyna RKS - u Radomsko.

Rozgrywany w miniony weekend turniej CZARNI CUP 2024 w Rząśni patronatem objął wójt gminy Tomasz Stolarczyk. Turniej rozgrywany w hali sportowej przy Zespole Szkolno - Przedszkolnym w Rząśni wygrała drużyna RKS Radomsko, pokonując w bezpośrednim starciu LKS Czarnych Rząśnię I. W rywalizacji rocznika 2015 i młodszych udział wzięły wspomniane już RKS Radomsko, GROM CykarzewAkademia Sportu PajęcznoWarta Działoszyn, oraz dwie drużyny LKS - u Czarnych Rząśnia. Rywalizacja toczyła się systemem ”każdy z każdym". Oprócz nagrodzonego triumfatora rozgrywek, przyznano wyróżnienia i nagrody indywidualne. Najlepszym bramkarzem turnieju został Antoni Pęciak reprezentujący drużynę gospodarzy. Najlepszym zawodnikiem turnieju wybrany został Jakub Świąc reprezentujący barwy GROM - u Cykarzew. Organizacja turnieju, jak podkreślają organizatorzy stała na wysokim poziomie, a dodatkową atrakcję dla zawodników stanowiło odpalenie kolorowego konfetti podczas dekoracji drużyn. Każda z nich otrzymała pamiątkowe dyplomy, puchar oraz piłkę. Dużą rolę w całym przedsięwzięciu odegrali rodzice młodych adeptów sztuki piłkarskiej przygotowując chociażby bogate stoisko gastronomiczne.

  - Nie jest to pierwszy turniej organizowany przez nas, choć jeśli mówimy o tym roczniku 2015 i młodsi to jest to premierowy turniej. Bardzo dobrze zorganizowany, myślę, że dzieci są zadowolone a to najważniejsze - powiedział prezes drużyny LKS - u Czarnych Rząśnia Michał Krawczyk.

Miejsce zdarzenia mapa Wieluń
Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 25/02/2024 11:27
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości