Reklama

Śmiertelne pobicie 44-latka - prokuratura prowadzi śledztwo

Trwa śledztwo w sprawie 44-letniego mieszkańca Wielunia, który zmarł w ostatnich dniach w szpitalu. Mężczyzna prawdopodobnie został pobity. Prokuratura poszukuje świadków zdarzenia. 

Do tragicznego pobicia doszło w dni 18-19 września, prawdopodobnie w jego domu na ul. Młodzieżowej w Wieluniu. Mężczyzna trafił do szpitala, miał ciężki uraz czaszkowo-mózgowy. Niestety, zmarł 20 września w sieradzkim szpitalu. 

Śledztwo w tej sprawie prowadzi Prokuratura Rejonowa w Wieluniu. Dotychczas przesłuchani świadkowie nie potwierdzają wersji o pobiciu. Stąd też kolejny proces śledztwa, czyli analiza ostatniego okresu życia mężczyzny i szukanie innych świadków, którzy mogą mieć kluczowe informacje w tej sprawie. 

Reklama

W ostatnich latach to kolejne śmiertelne pobicie na terenie Wielunia. We wrześniu 2020 r. zakatowany na śmierć został 39-letni mężczyzna, a w listopadzie 2022 r. 37-latek. 
 

Miejsce zdarzenia mapa Wieluń
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Amstrong - niezalogowany 2023-10-01 21:17:58

    Jął trafią na Pana Gornika Roberta z ulRosswelta to skończą się wszelkie ceaniaki

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości