W miniony piątek na Łowisku Felinów odbyły się drugie klubowe zawody wędkarskie organizowane przez GLKS Warta Osjaków. W rywalizacji wzięło udział 21 pasjonatów wędkarstwa, członków klubu, którzy przez cztery godziny mieli okazję wykazać się swoimi umiejętnościami na wodach łowiska.
Można powiedzieć, że świętowania obchodów 75-lecia istnienia GLKS Warty Osjaków ciąg dalszy.
Po zaciętej rywalizacji, w której uczestnicy mierzyli się nie tylko z konkurentami, ale także z wymagającymi warunkami pogodowymi, wyłoniono zwycięzców. Na najwyższym stopniu podium stanął Hubert Kostrzewa, który złowił imponujące 32,1 kg ryb. To wynik, który pozwolił mu zdominować zawody i zdobyć zasłużone pierwsze miejsce.
Drugie miejsce zajął Bartosz Adamkowski, którego wynik 14,67 kg ryb również zasługuje na uznanie. Adamkowski nie tylko zdobył srebrny medal, ale także zgarnął nagrodę za największą złowioną rybę – karpia o wadze 9,22 kg. Trzecie miejsce na podium przypadło Bartoszowi Osydzie, który złowił 11,7 kg ryb.
Zawody zakończyły się wręczeniem nagród. Poza nagrodami dla najlepszych trzech wędkarzy, każdy z uczestników otrzymał nagrodę pocieszenia w postaci sprzętu wędkarskiego, co dodatkowo podkreśliło przyjazną atmosferę rywalizacji i integracji w ramach klubu.
II wędkarskie zawody klubu piłkarskiego GLKS Warta Osjaków na co dzień występującego w rozgrywkach ligowych na A-klasowych boiskach ( seniorski zespół ) na Łowisku Felinów były doskonałą okazją do sprawdzenia swoich sił, wymiany doświadczeń oraz cieszenia się wspólną pasją, jaką jest wędkarstwo. Zawodnicy grup młodzieżowych klubu spisali się na medal, gratulujemy!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze