Jutro na testy do Akademii GKS - u Bełchatów uda się Szymon Bednarski.
Zawodnik pajęczańskiej Akademii Sportu Szymon Bednarski, grający na pozycji stopera z rocznika 2010 już jutro uda się na testy do GKS - u Bełchatów. Szymon na co dzień trenuje pod okiem Roberta Krzypkowskiego oraz uczestniczy w rozgrywkach C2 Trampkarz.
- Szymon to bardzo fajny, utalentowany chłopak. Występuje na pozycji stopera. Życzymy mu powodzenia na testach i trzymamy za niego kciuki - mówi trener, koordynator Akademii Sportu Pajęczno Michał Zawadzki.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze