Piłkarska, sportowa rywalizacja w duchu fair play – tak zapowiada się integracyjny turniej piłki nożnej dla szkół ponadpodstawowych, który rozegrany zostanie już w najbliższy piątek, 26 września, w hali sportowej WOSiR w Wieluniu przy ul. Częstochowskiej.
Integracyjny turniej piłki nożnej zostanie rozegrany w hali sportowej Wieluńskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w piątek, 26 września, w godzinach od 8:00 do 14:00. Celem wydarzenia jest nie tylko sportowa rywalizacja, ale również integracja uczniów z różnych szkół i promocja aktywnego spędzania czasu.
Zapisów do turnieju można dokonywać w poszczególnych szkołach u nauczycieli wychowania fizycznego od dziś, 22 września – do 24 września.
Turniej organizowany jest przy współpracy Młodzieżowego Zespołu Doradczego Burmistrza Wielunia, Gminy Wieluń oraz Wieluńskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.
Już w piątek warto więc zajrzeć do hali WOSiR by zobaczyć w akcji młodych piłkarzy.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze