Reklama

UKRADŁ ROWER, KTÓRY NALEŻAŁ DO URZĘDU GMINY W SKOMLINIE

01/06/2023 10:16

Dzielnicowy z Komisariatu Policji w Białej zatrzymał mężczyznę podejrzanego o kradzież roweru. Jednoślad zniknął z terenu Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Skomlinie. W ustaleniu i zatrzymaniu złodzieja, którym okazał się 54-letni mieszkaniec powiatu wieluńskiego, pomógł monitoring.


W poniedziałek, 29 maja, mundurowy w czasie służby obchodowej, uzyskał informację o kradzieży roweru ze skomlińskiego PSZOK-u. Jednoślad był własnością Urzędu Gminy.


- Jak się okazało, siódmego maja nieznany sprawca wszedł na ogrodzony teren posesji i zabrał oparty o kosz rower, przekładając go przez betonowe ogrodzenie – informuje mł. asp. Katarzyna Stefaniak z Komendy Powiatowej Policji w Wieluniu. - Po przejrzeniu monitoringu, dzielnicowy rozpoznał sprawcę kradzieży. Wraz z funkcjonariuszem pionu kryminalnego Komisariatu Policji w Białej, udał się do miejsca zamieszkania mężczyzny.

Reklama

Zaskoczony 54-latek przyznał się do tego co zrobił i oddał policjantom skradzion e dwa kółka .


Mężczyźnie przedstawiono zarzut kradzieży. Teraz jego dalszym losem zajmie się sąd. Grozi mu kara do pięciu lat więzienia .


Aplikacja na Androida

Reklama

Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości