Reklama

W Czarnożyłach znów spotkają się tenisiści stołowi

 

Uwaga miłośnicy ping-ponga. Już w najbliższą niedzielę, 25 lutego, odbędzie się II Amatorski Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Czarnożyły. Zagrać w nim mogą tylko zawodnicy niezrzeszeni.

 

Turniej rozegrany zostanie bez podziału na płeć i kategorie wiekowe systemem grupowo – pucharowym albo wyłącznie pucharowym, jeśli ilość uczestników będzie mała.

Do zawodów można zapisywać się do czwartku, 22 lutego, pod nr. telefonu 881 695 820. Ponieważ ilość startujących określono na maksymalnie 30 osób, decyduje kolejność zgłoszeń.

Reklama

Dla zawodników, którzy zajmą w turnieju miejsca I – III, przewidziane są puchary i nagrody rzeczowe, a dla tych, którzy uplasują się na pozycjach IV – VIII, medale.

Wszystkim startującym organizatorzy zapewniają wodę, kawę, herbatę.

Obowiązuje wpisowe w wysokości 20 zł.

Turniej rozpocznie się o godz. 10 w sali sportowej Publicznej Szkoły Podstawowej w Czarnożyłach.

Więcej informacji znajduje się w regulaminie na stronie www.czarnozyly.pl.

 

Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 20/02/2024 21:03
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości