Reklama

Wieczór Uwielbienia w Pajęcznie – zaproszenie do wspólnej modlitwy

GRU15

godz: 17:30

Parafia Narodzenia Pańskiego w Pajęcznie serdecznie zaprasza wszystkich wiernych na wyjątkowe wydarzenie – Wieczór Uwielbienia. Spotkanie odbędzie się już w niedzielę, 15 grudnia, o godzinie 17:30.

To szczególna okazja do wspólnej modlitwy, refleksji i uwielbienia w przedświątecznym czasie. W atmosferze duchowej jedności i skupienia, wierni będą mogli oddać się kontemplacji oraz zbliżyć do Boga.

Parafia zaprasza zarówno parafian, jak i gości z pobliskich miejscowości, aby wspólnie przeżywać ten wieczór pełen wiary. Niech to będzie czas pokoju i wzmacniania duchowych więzi.

Miejsce zdarzenia mapa Wieluń
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości