Parafia Narodzenia Pańskiego w Pajęcznie serdecznie zaprasza wszystkich wiernych na wyjątkowe wydarzenie – Wieczór Uwielbienia. Spotkanie odbędzie się już w niedzielę, 15 grudnia, o godzinie 17:30.
To szczególna okazja do wspólnej modlitwy, refleksji i uwielbienia w przedświątecznym czasie. W atmosferze duchowej jedności i skupienia, wierni będą mogli oddać się kontemplacji oraz zbliżyć do Boga.
Parafia zaprasza zarówno parafian, jak i gości z pobliskich miejscowości, aby wspólnie przeżywać ten wieczór pełen wiary. Niech to będzie czas pokoju i wzmacniania duchowych więzi.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze