Reklama

Wieluńscy zawodnicy przechodzą do Akademii Sportu Pajęczno.

Akademia Sportu Pajęczno ogłasza dwa transfery do drużyny z WKS Wieluń Sekcja Piłki Nożnej.

Do drużyny C2 Trampkarz - rocznik 2010 dołączają dwaj zawodnicy reprezentujący dotychczas barwy wieluńskiego WKS - u. Trener grupy Robert Krzypkowski zyskuje do rywalizacji w drużynie Filipa Poziemskiego na pozycji bramkarza, a także Wojciecha Szopę, który może grać zarówno w obronie, jak i na pozycji pomocnika. Trzecim transferem wzmacniającym AS Pajęczno, jest pomocnik Adam Kędzierski, ostatnio reprezentujący młodzieżową drużynę GKS - u Siemkowice.

Bardzo się cieszymy z tych transferów. Mamy nadzieję, że to tylko z korzyścią dla zespołu, w którym poprzez zdrową rywalizację wzrośnie poziom sportowy - mówi koordynator Akademii Michał Zawadzki.

Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 20/03/2024 18:14
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości