WKS 1957 Wieluń, dotychczasowy wicelider Kipsta Klasy Okręgowej rozpocznie rundę wiosenną jako jej lider.
Po wycofaniu się z rozgrywek Kipsta Klasy Okręgowej lidera Tęczy Brodnia, która wywalczyła mistrzostwo rundy jesiennej, zostając również halowym mistrzem ziemi sieradzkiej, to drugi w tabeli WKS 1957 Wieluń przejmie rolę lidera rozgrywek. Wiosenne mecze z udziałem Tęczy Brodnia będą weryfikowane jako walkower 3:0 dla rywali. Więcej informacji między innymi o zaistniałej sytuacji już niedługo w pierwszym materiale z cyklu: Pogadajmy o piłce, porozmawiamy z trenerem, ludźmi działającymi na rzecz obecnego już lidera Kipsta Klasy Okręgowej WKS 1957 Wieluń.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze