W dniach 26 - 28 kwietnia wielunianie powalczą o awans do Turnieju Finałowego, który z kolei wyłoni dwa zespoły awansujące do Tauron 1 ligi siatkówki.
Meczem z gospodarzem turnieju - KS Metro Family Warszawa, już jutro, o godzinie 19.30 podopieczni trenera Bartłomieja Matejczyka zainaugurują zmagania w Turnieju Półfinałowym o awans do Tauron 1 ligi siatkówki. Wszystkie mecze, właśnie za pośrednictwem strony drużyny gospodarzy będzie można obejrzeć w nadchodzący weekend z udziałem WKS - u Wieluń. W sobotę, 27 kwietnia o godzinie 15.30 naszych siatkarzy czeka potyczka z zespołem Avia Solar Sędziszów Małopolski, by na koniec turniejowych zmagań - dzień później, w niedzielę, również o godzinie 15.30 podjąć drużynę CUK Anioły Toruń. Miejmy nadzieję i trzymajmy kciuki, aby ostatni dzień rywalizacji decydował w przypadku wieluńskich siatkarzy o awansie do dalszej fazy gier o Tauron 1 ligę siatkówki. Oczywiście wszyscy chętni kibice do obejrzenia zmagań WKS-u Wieluń na żywo, mogą udać się do stolicy. Mecze rozgrywane będą w hali sportowej przy ulicy Dereniowej 48. Jak wspominał w rozmowie z Kulisami Powiatu trener Matejczyk - Jesteśmy dobrym zespołem, stanowimy monolit na boisku, więc to nasz atut. Każdy z moich siatkarzy ma bardzo duże umiejętności indywidualne, więc na pewno stać nas na awans - i taki też mamy cel. Wszystko natomiast zweryfikuje boisko.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze