Z okazji Międzynarodowego Dnia Teatru 1 kwietnia w Konopnicy odbyło się przedstawienie z udziałem wszystkich grup przedszkolnych. Występy w GCKiBP podziwiali rodzice i dziadkowie przedszkolaków.
27 marca obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Teatru. W związku z tym świętem na deskach Gminnego Centrum Kultury i Biblioteki Publicznej w Konopnicy 1 kwietnia wystąpiły przedszkolaki. Przedstawienie przygotowały w grupie 3,4-latków: Grażyna Niemira i Anna Stankowska, 4,5-latków: Barbara Bożek i Małgorzata Osumek, 5,6-latków: Marta Sibiak, Anna Wesołowska i Janina Bożek. W organizację przedsięwzięcia zaangażowała się również Anna Krześniak, dyrektor GCKiBP oraz rodzice, którzy pomogli w stworzeniu dekoracji i strojów dla dzieci. Pociechy z dumą, radością i entuzjazmem zaprezentowały, przygotowywany od wielu dni, montaż słowno – muzyczny. Ich umiejętności i talenty teatralne, po długiej przerwie spowodowanej pandemią, mogli w końcu na żywo podziwiać rodzice i dziadkowie, a także cała społeczność przedszkolna. Występy zostały nagrodzone gromkimi brawami. Na zakończenie swoich popisów mali aktorzy otrzymali od dyrekcji szkoły słodki upominek. Niewykluczone, że teatralne wydarzenie na stałe zapisze się w kalendarzu przedszkola w Konopnicy.
Katarzyna Cieślik
[email protected]
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze