Zmarła Krystyna Grzelak, radna Rady Miejskiej w Złoczewie trzech kadencji.
- Wspaniała kobieta, pełna energii i uśmiechu - tak wspomina ją Dominik Drzazga, burmistrz Złoczewa.
- Krysia była taką rakietą połączoną z mini reaktorem jądrowym. Wszędzie miała pełno energii dodatkowo dobre serce i chęć pomocy innym - dodaje włodarz.
Niewątpliwie śmierć radnej to wielka strata dla społeczności gminy Złoczew i sołectwa Łeszczyn.
Krystyna Grzelak przeżyła 54 lata. Prócz aktywności na rzecz lokalnej społeczności, prowadziła gospodarstwo rolne.