Reklama

Zaproszenie na wernisaż wystawy ikon Gabrieli Biduły pt. „Tota Tua”

MAR19

godz: 17:00

Powiatowa Biblioteka Publiczna w Wieluniu serdecznie zaprasza na wernisaż wystawy ikon Gabrieli Biduły pt. „Tota Tua”, który odbędzie się 19. marca o godzinie 17:00 w galerii biblioteki. Podczas tego wyjątkowego wernisażu będzie można podziwiać ikony napisane tradycyjną metodą z użyciem złocenia i tempery jajowej. Podczas otwarcia wystawy słowo wstępne wygłosi Marzena Hettich-Uryszek, która wprowadzi gości w świat duchowej głębi ikon. To niezwykłe wydarzenie kulturalne będzie doskonałą okazją do poznania sztuki pisania ikon. Zapraszamy.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości