Na dworze chłodno, słotno, więc idealne warunki, aby w ciepłym domu powspominać lato. Zobaczcie zdjęcia z ubiegłorocznych dożynek w Ożarowie, w gminie Mokrsko. Fot.: Elżbieta Wodecka