Reklama

KGW w Woli Rudlickiej wzbogaciło się o nowy sprzęt

Panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Woli Rudlickiej doczekały się nowego sprzętu. Ich zaplecze wzbogaciło się o urządzenie wielofunkcyjne. Kosztowny robot trafił do nich dzięki sporej dotacji.

Radny gminy Ostrówek, Piotr Pawlak, wsparł swoimi radami gospodynie z KGW Wola Rudlicka w staraniach o dotację ze środków Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich. Paniom udało się zdobyć ponad 7 tys. zł. Pieniądze przeznaczyły na zakup specjalnego urządzenia. Robot smaży, sieka, gotuje a nawet ma wbudowaną wagę.

- To urządzenie wielofunkcyjne bardzo pomoże nam w bieżącej działalności – podkreśla Elżbieta Pacholik z KGW.

Reklama

- Poprzednie niestety uległo awarii i niezbędny był zakup nowego, bardzo się cieszymy, że się udało – dodaje.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości