Reklama

Kierowcy, noga z gazu - w regionie pojawił się nowy fotoradar

Ważna informacja dla kierowców. Wkrótce na trasie S11 na obwodnicy Olesna zacznie działać fotoradar. 

Jak informuje profil Yanosik na Facebooku, urządzenie jest jeszcze zafoliowane, ale stosowne oznaczenia już się pojawiły i wkrótce zaczną rejestrować wykroczenia. Fotoradar będzie zlokalizowany w stronę Lublińca, na końcu obwodnicy Olesna. Jest tam ograniczenie prędkości do 80 i 60 km/h.

Miejsce zdarzenia mapa Wieluń
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości