46-letnia mieszkanka gminy Kępno została potrącona przez ciągnik. Zdarzenie miało miejsce w niedzielny wieczór (10 września) na drodze serwisowej S8 między Myjomicami a Ostrówcem. Postępowanie w tej sprawie prowadzi lokalna policja.
- Na miejscu zdarzenia pracowała grupa dochodzeniowo-śledcza wraz z technikiem, która zabezpieczyła ślady. Kobieta w ciężkim stanie została przetransportowana do szpitala w Kępnie - komentuje mł.asp.Filip Ślęk.
Dramat wydarzył się ok. godz. 19:00. To właśnie wtedy według wstępnych ustaleń, 74-letni mężczyzna prowadzący ciągnik potrącił kobieta, która szła szutrową drogę. Obecnie mundurowi ustalają szczegółowy przebieg zdarzenia. Wiadomo, że mężczyzna był trzeźwy.
Policjanci apelują, aby podczas prac polowych zachować ostrożność i rozwagę. Wystarczy chwila nieuwagi, aby doprowadzić do tragedii.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze