Reklama

KOLEJNE POTRĄCENIE NA PASACH

24/06/2022 13:23
Przed południem, w Wieluniu, 24 czerwca, na oznakowanym przejściu dla pieszych, doszło do potrącenia starszej kobiety. Teraz poszkodowaną badają medycy.

Jak informuje st. asp. Katarzyna Grela z KPP w Wieluniu do zdarzenia doszło na ul. Traugutta.

-  Jak wynika ze wstępnych ustaleń mundurowych 42- latek kierujący oplem astra potrącił przechodzącą przez oznakowane przejście dla pieszych 78-latkę. Kobieta przewieziona została do szpitala na badania. Kierowca opla był trzeźwy. Obecnie trwa ustalanie szczegółowych przyczyn i okoliczności tego zdarzenia – podkreśla.

Aplikacja na Androida

Reklama

Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości