Reklama

Kolejny wypadek w zakładzie

W czwartek, 13 października, w jednym z zakładów produkcyjnych w Opojowicach doszło do wypadku. Poszkodowany trafił do szpitala.

Jak informuje mł. asp. Monika Klonowska  z Komendy Powiatowej Policji w Wieluniu, do zdarzenia doszło ok. 11:00.
- Mundurowi ustalili, że 56-letni mężczyzna, mieszkaniec powiatu oleskiego, pracownik firmy, podczas wykonywania pracy, spadł z drabiny – relacjonuje ml.asp. Klonowska.
56-latek z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala.
- Obecnie trwa ustalanie wszystkich okoliczności tego zdarzenia – dodaje policjantka.
Niespełna miesiąc temu w tym samym zakładzie również doszło do wypadku. Wtedy poszkodowany został 53-latek, który doznał urazu nogi, podczas mocowania formy odlewniczej.


Magdalena Lizurej
[email protected]

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości