Reklama

Kolizja na trasie S8 - auto uderzyło w bariery

Auto uderzyło w bariery na trasie S8. Nikomu nic się nie stało, ale niezbędna była interwencja straży pożarnej. 

Informacja o kolizji wpłynęła do służb w czwartek, 3 sierpnia ok. godz. 21:40. Doszło do niej na trasie S8, na wysokości miejscowości Bralin. Kierowca stracił panowanie nad autem i uderzył w bariery. Efektem był wyciek płynów, które musieli usunąć strażacy. 

W akcji uczestniczyły cztery jednostki straży: dwie JRG z Kępna, a także OSP z Perzowa i Bralina. Kierowca został ukarany mandatem karnym. 

Miejsce zdarzenia mapa Wieluń
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości