Auto uderzyło w bariery na trasie S8. Nikomu nic się nie stało, ale niezbędna była interwencja straży pożarnej.
Informacja o kolizji wpłynęła do służb w czwartek, 3 sierpnia ok. godz. 21:40. Doszło do niej na trasie S8, na wysokości miejscowości Bralin. Kierowca stracił panowanie nad autem i uderzył w bariery. Efektem był wyciek płynów, które musieli usunąć strażacy.
W akcji uczestniczyły cztery jednostki straży: dwie JRG z Kępna, a także OSP z Perzowa i Bralina. Kierowca został ukarany mandatem karnym.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze