To był ważny dzień dla druha Przemysława Panka z Ochotniczej Straży Pożarnej w Mierzycach. Tego dnia wziął on ślub ze swoją wybranką - Pauliną Krzak. Zanim goście rozpoczęli weselną zabawę, świeżo upieczony pan młody musiał wykazać sie działaniami podczas wypadku z udziałem rowerzysty.
Wypadek był oczywiście elementem weselnej bramki, przygotowanej przez strażaków z Mierzyc. - Dzięki szybkiej pomocy druha Przemka udało się uratować rowerzystę i dojechać do panny młodej. Następnie udaliśmy się pod kościół, gdzie po mszy z udziałem naszej asysty pojechaliśmy bawić się z nowożeńcami do białego rana - pisze OSP Mierzyce na swoim profilu na Facebooku.
Przemysław Panek jest także żołnierzem, stąd też ślub miał wyjątkową oprawę. Młodej parze życzymy wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze