Wigilia to wyjątkowy i magiczny czas dla każdego z nas, spędzony zazwyczaj w rodzinnym gronie. Niestety, nie wszyscy mogą cieszyć się takim szczęściem. Z inicjatywą wychodzi Wieruszowski Dom Kultury, który w niedzielę, 24 grudnia organizuje wigilię dla samotnych.
Organizatorzy przygotują dla wszystkich osób, które pojawią się na wiglii nie tylko ciepły, świąteczny posiłek, ale również i upominki.
- Chcielibyśmy, abyście czuli ciepło przyjaźni w tym wyjątkowym czasie. Jeśli jesteś osobą samotną lub po prostu chcesz spędzić wigilię w serdecznej atmosferze to zapraszamy cię do świątecznego spotkania - informuje Wieruszowski Dom Kultury na swoim profilu na Facebooku.
Wigilia dla samotnych odbędzie się w niedzielę, 24 grudnia o godz. 16.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze