Reklama

Potrącenie na pasach. Pieszy był pijany

Do wypadku doszło 9 czerwca, ok. godz. 21:40, na ul. Warszawskiej w Wieluniu. Do szpitala trafił 55-letni pieszy.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący pasatem, 35-letni mieszkaniec powiatu wieluńskiego, potrącił przechodzącego przez oznakowane przejście dla pieszych 55-letniego mężczyznę, pochodzącego także z powiatu wieluńskiego. Pieszy z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala.
- Okazało się, że 55-latek znajdował się pod wpływem alkoholu. Badanie alkomatem wykazało u niego ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie – informuje mł. asp. Monika Klonowska z Komendy Powiatowej Policji w Wieluniu.
- Kierowca pasata był natomiast trzeźwy.
Trwa postępowanie, które ma na celu wyjaśnienie okoliczności oraz dokładnych przyczyn tego zdarzenia.

Katarzyna Cieślik
[email protected]

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości