Reklama

Pożar w magazynie - ogień szybko udało się opanować

Strażacy walczyli z pożarem w magazynie w Ostrzeszowie. Ogień szybko udało się jednak opanować.

Do zdarzenia doszło w sobotę, 29 lipca ok. godz. 9:50. Strażacy po przyjeździe zobaczyli, że z okna w hurtowni budowlanej wydobywa się dym. 

- Zabezpieczeni w aparaty ochrony dróg oddechowych rozpoczęli gaszenie pożaru oraz wykonali otwór w dachu, żeby ułatwić wentylację budynku. Po ugaszeniu pożaru obiekt sprawdzono kamerą termowizyjną w celu wykluczenia zagrożenia - mówi st. str. Noemi Biel, p.o. oficera prasowego Komendanta Powiatowego PSP w Ostrzeszowie.

W akcji gaśniczej brały udział dwie jednostki z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Ostrzeszowie.  

Miejsce zdarzenia mapa Wieluń
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości