Strażacy walczyli z pożarem w magazynie w Ostrzeszowie. Ogień szybko udało się jednak opanować.
Do zdarzenia doszło w sobotę, 29 lipca ok. godz. 9:50. Strażacy po przyjeździe zobaczyli, że z okna w hurtowni budowlanej wydobywa się dym.
- Zabezpieczeni w aparaty ochrony dróg oddechowych rozpoczęli gaszenie pożaru oraz wykonali otwór w dachu, żeby ułatwić wentylację budynku. Po ugaszeniu pożaru obiekt sprawdzono kamerą termowizyjną w celu wykluczenia zagrożenia - mówi st. str. Noemi Biel, p.o. oficera prasowego Komendanta Powiatowego PSP w Ostrzeszowie.
W akcji gaśniczej brały udział dwie jednostki z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Ostrzeszowie.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze