Są oficjalne informacje w sprawie zdarzenia drogowego, o którym pisaliśmy już wczoraj(środa, 12 kwietnia) czyli w dniu, w którym do niego doszło.
22-latek z gminy Rząśnia, wsiadł za kierownicę opla astry po spożyciu alkoholu. Na drodze wojewódzkiej 483 w Bogumiłowicach, w gminie Sulmierzyce, ok. godz. 21., doprowadził do wypadku. Ranny został odtransportowany przez Zespół Ratownictwa Medycznego do szpitala. Za prowadzenie w stanie nietrzeźwości grozi mu nawet do dwóch lat więzienia.





Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze