42-latek znęcał się fizycznie i psychicznie nad swoją żoną, a także synem. W końcu jednak gehenna rodziny dobiegła końca. Mężczyzna musi tymczasowo wyprowadzić się z domu, a za swoje czyny odpowie przed sądem.
Policjanci zostali poinformowani o awanturze domowej w jednej z miejscowości na terenie gminy Łęka Opatowska. Gdy udali się na miejsce ustalili, że 42-letni mężczyzna od dłuższego czasu znęca się psychicznie oraz fizycznie nad swoją żoną i synem.
- W domu nie brakowało wyzwisk oraz sytuacji poniżających i ośmieszających. Niejednokrotnie w trakcie awantur mężczyzna bił, szarpał, popychał i kierował groźby pozbawienia życia. Do tych sytuacji dochodziło zarówno wtedy, gdy 42-latek był trzeźwy jak i również pod wpływem alkoholu - mówi mł. asp. Anita Wylęga, rzecznik prasowa Komendy Powiatowej Policji w Kępnie.
Reklama
Mężczyzna usłyszał zarzuty znęcania się psychicznego i fizycznego nad swoją żoną i synem. Wkrótce odpowie za to przed sądem. Prokurator zastosował wobec podejrzanego środki zapobiegawcze: dozór policji, zakaz kontaktowania się osobiście i za pośrednictwem środków telekomunikacyjnych z poszkodowanymi, a także nakaz opuszczenia wspólnie zamieszkiwanego lokali na okres trzech miesięcy.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze