Reklama

Rodzinna gehenna! 42-latek znęcał się nad swoją żoną i synem

42-latek znęcał się fizycznie i psychicznie nad swoją żoną, a także synem. W końcu jednak gehenna rodziny dobiegła końca. Mężczyzna musi tymczasowo wyprowadzić się z domu, a za swoje czyny odpowie przed sądem. 

Policjanci zostali poinformowani o awanturze domowej w jednej z miejscowości na terenie gminy Łęka Opatowska. Gdy udali się na miejsce ustalili, że 42-letni mężczyzna od dłuższego czasu znęca się psychicznie oraz fizycznie nad swoją żoną i synem.

- W domu nie brakowało wyzwisk oraz sytuacji poniżających i ośmieszających. Niejednokrotnie w trakcie awantur mężczyzna bił, szarpał, popychał i kierował groźby pozbawienia życia. Do tych sytuacji dochodziło zarówno wtedy, gdy 42-latek był trzeźwy jak i również pod wpływem alkoholu - mówi mł. asp. Anita Wylęga, rzecznik prasowa Komendy Powiatowej Policji w Kępnie. 

Reklama

Mężczyzna usłyszał zarzuty znęcania się psychicznego i fizycznego nad swoją żoną i synem. Wkrótce odpowie za to przed sądem. Prokurator zastosował wobec podejrzanego środki zapobiegawcze: dozór policji, zakaz kontaktowania się osobiście i za pośrednictwem środków telekomunikacyjnych z poszkodowanymi, a także nakaz opuszczenia wspólnie zamieszkiwanego lokali na okres trzech miesięcy. 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości