Reklama

ROWERZYSTKA NIE ŻYJE. TRAGEDIA POD WIELUNIEM

17/07/2022 19:25
Wielunścy policjanci, pod nadzorem prokuratury, wyjaśniają okoliczności tragicznego w skutkach wypadku drogowego, do którego doszło dziś (niedziela, 17 lipca) ok. godz. 16:15, na drodze krajowej nr 45 w miejscowość Kadłub.

- Jak wynika, ze wstępnych ustaleń mundurowych, kierujący audi S3, 22-latek najechał na jadącą w tym samym kierunku rowerzystkę - mówi st.asp. Katarzyna Grela, rzecznik prasowa z Komendy Powiatowej Policji w Wieluniu.

Niestety, pomimo podjętej próby reanimacyjnej, kobieta zmarła.

- Obecnie trwa ustalanie tożsamości kobiety - uzupełnia oficer policji.

Badanie alkomatem wykazało, że kierowca audi był trzeźwy. Policjanci, pracujący na miejscu zdarzenia, pod nadzorem prokuratury, wyjaśniają szczegółowe okoliczności i przyczyny zdarzenia.

W miejscu wypadku ruch odbywa się wahadłowo, kierują nim policjanci.

- Ponownie apelujemy do wszystkich uczestników ruchu drogowego o zachowanie szczególnej ostrożności i rozwagi na drodze - kończy st.asp. Katarzyna Grela.

Zespół Ratownictwa Medycznego dotarł do miejsca wypadku ok. 20 min. po zgłoszeniu.

[caption id="attachment_4501" align="alignnone" width="2560"]

fot.: Sławomir Rajch[/caption]
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości