Reklama

Spotkanie z Maciejem Bieszczadem w Powiatowej Bibliotece Publicznej w Wieluniu

LUT03

godz: 17:00

Już we wtorek, 3 lutego, o godzinie 17, w Powiatowej Bibliotece Publicznej w Wieluniu, będzie można spotkać się z Maciejem Bieszczadem – poetą, prozaikiem i wielokrotnym laureatem prestiżowych nagród literackich.

Autor dziesięciu tomów poezji oraz dwóch zbiorów opowiadań zaprezentuje swoją twórczość, podzieli się refleksjami na temat literatury i procesu pisarskiego, a także odpowie na pytania uczestników.

Maciej Bieszczad, znany z precyzji słowa i wyjątkowej wrażliwości, to ceniona postać w środowisku literackim. Jego dorobek został uhonorowany m.in. Nagrodą im. ks. Jana Twardowskiego oraz wyróżnieniami w konkursach poetyckich. To spotkanie będzie więc okazją, aby lepiej poznać jego twórczość i porozmawiać o współczesnej poezji.

Reklama

Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników literatury – zarówno tych, którzy już znają jego utwory, jak i tych, którzy dopiero chcą odkryć jego świat słowa.

Miejsce zdarzenia mapa Wieluń
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości