Reklama

STRACIŁ PANOWANIE NAD AUTEM. UDERZYŁ W BARIERĘ ENERGOCHŁONNĄ!

03/04/2023 09:57
Wczoraj (2 kwietnia) na drodze krajowej nr 42 na trasie Pajęczno-Makowiska doszło do groźnego zdarzenia drogowego. Około południa 71-letni kierowca samochodu osobowego uderzył z impetem w barierę energochłonną. Na miejsce natychmiast skierowane zostały służby ratunkowe.

- Prawdopodobną przyczyną zdarzenia była nieodpowiednia prędkość. Kierowca nie dostosował prędkości do panujących warunków ruchu, w wyniku czego stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył w barierę energochłonną - komentuje mł. asp. Wioletta Mielczarek.

71-latek był trzeźwy i w wyniku zdarzenia nie odniósł żadnych poważnych obrażeń. Kierowca został ukazany mandatem karnym, jednak policja przypomina, że często takie sytuacje kończą się tragiczne. Służby mundurowe ponownie apelują o ostrożność na drogach.

[caption id="attachment_10283" align="alignnone" width="960"]

fot. mł. kpt. Marcin Muskała / KP PSP Pajęczno[/caption]
Aplikacja na Androida

Reklama

Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości