Reklama

Świątecznie w Kamionce - będzie koncert kolęd, jasełka i występy przedszkolaków

STY14

Sołeckie Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji w Kamionce godz: 14:00

Koło Gospodyń Wiejskich z Kamionki zaprasza na XII spotkanie noworoczne "Śpiewajmy kolędy". Odbędzie się ono już w niedzielę, 14 stycznia. 

Organizatorzy przygotowali bogaty program wydarzenia. O godz. 14 rozpocznie się część artystyczna, która będzie składała się z kilku punktów. Najpierw jasełka "Do Betlejem nie jest tak daleko" w wykonaniu gospodyń z KGW Kamionka oraz pani Karoliny Czerniak z artystkami z MDP z Kamionki. Później na scenie zaprezentują się przedszkolaki, a następnie zespół "Poplon", który zaśpiewa polskie kolędy. Zwieńczeniem wydarzenia będzie wspólne śpiewanie kolęd przez mieszkańców i zaproszonych gości. 

Spotkanie odbędzie się w niedzielę, 14 stycznia w Sołeckim Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji w Kamionce. Wstęp wolny. 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości