Reklama

Zabłocie - św. Mikołaj zawitał z prezentami

Jak co roku, 6 grudnia, św. Mikołaj odwiedził grzeczne dzieci. Jest to już czwarta odsłona Mikołajek z Kołem Gospodyń Wiejskich w Zabłociu.

W tym roku święty Mikołaj w towarzystwie swoich pomocniczek, odwiedził 16 dzieciaków. Milusińscy bardzo chętnie przyjęli Mikołaja z workiem prezentów.

- Dzieci co roku czekają na Świętego Mikołaja i staramy się zawsze 6 grudnia je odwiedzić  – mówi Anna Drewicz, przewodnicząca Koła Gospodyń Wiejskich w Zabłociu.

Na twarzach dzieci zawitał piękny uśmiech, który był podziękowaniem dla Mikołaja i jego ekipy za dostarczone prezenty.

Miejsce zdarzenia mapa Wieluń
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości