Jak co roku, 6 grudnia, św. Mikołaj odwiedził grzeczne dzieci. Jest to już czwarta odsłona Mikołajek z Kołem Gospodyń Wiejskich w Zabłociu.
W tym roku święty Mikołaj w towarzystwie swoich pomocniczek, odwiedził 16 dzieciaków. Milusińscy bardzo chętnie przyjęli Mikołaja z workiem prezentów.
- Dzieci co roku czekają na Świętego Mikołaja i staramy się zawsze 6 grudnia je odwiedzić – mówi Anna Drewicz, przewodnicząca Koła Gospodyń Wiejskich w Zabłociu.
Na twarzach dzieci zawitał piękny uśmiech, który był podziękowaniem dla Mikołaja i jego ekipy za dostarczone prezenty.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze