Reklama

Tragedia pod Tarnowem - w bójce pseudokibiców zginął 40-latek

40-letni mężczyzna zmarł w trakcie sobotniej bójki pseudokibiców w Radłowie. Inny z uczestników stracił kończynę. 

Wszystko działo się w sobotę, 5 sierpnia ok. godz. 9:30 w okolicach stadionu w Radłowie. Według wstępnych informacji, doszło tam do bójki pseudokibiców dwóch klubów z Tarnowa: Unii oraz Tarnovii. W jej wyniku zmarł 40-letni mężczyzna. Na ten moment wszystko wskazuje na to, że doszło do nieszczęśliwego wypadku i mężczyzna sam zranił się w brzuch, źle odpalając racę. 

To nie koniec, bowiem według informacji, kilka osób zostało rannych. Jedna z nich miał stracić rękę. Policja ustala i wyjaśnia okoliczności tego zdarzenia, w którym mogło brać udział nawet 200 osób. 

Miejsce zdarzenia mapa Wieluń
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości