40-letni mężczyzna zmarł w trakcie sobotniej bójki pseudokibiców w Radłowie. Inny z uczestników stracił kończynę.
Wszystko działo się w sobotę, 5 sierpnia ok. godz. 9:30 w okolicach stadionu w Radłowie. Według wstępnych informacji, doszło tam do bójki pseudokibiców dwóch klubów z Tarnowa: Unii oraz Tarnovii. W jej wyniku zmarł 40-letni mężczyzna. Na ten moment wszystko wskazuje na to, że doszło do nieszczęśliwego wypadku i mężczyzna sam zranił się w brzuch, źle odpalając racę.
To nie koniec, bowiem według informacji, kilka osób zostało rannych. Jedna z nich miał stracić rękę. Policja ustala i wyjaśnia okoliczności tego zdarzenia, w którym mogło brać udział nawet 200 osób.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze