Reklama

Uwaga kierowcy - na drodze krajowej nr 74 montują odcinkowy pomiar prędkości

Ważna informacja dla kierowców. Rozpoczął się montaż odcinkowego pomiaru prędkości na drodze krajowe nr 74. Będzie on obowiązywał na blisko czterokilometrowym odcinku, na którym często dochodziło do śmiertelnych wypadków. 

Kierowcy będą musieli zdjąć nogę z gazu na odcinku między Białą Pierwszą, a Białą Rządową. Instalacja ma być gotowa w połowie grudnia. 

Informacja o poprawie bezpieczeństwa na tym odcinku bardzo mocno ucieszy mieszkańców, którzy od wielu lat domagali się wprowadzenia rozwiązań, które uspokoją ruch w tym miejscu. Świadczą o tym choćby policyjne statystyki - doszło tu w przeszłości do kilkunastu wypadków, w tym niestety kilku śmiertelnych. 

Miejsce zdarzenia mapa Wieluń
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości