Wakacje powoli dobiegają końca. Z tej okazji w najbliższą sobotę, 31 sierpnia w Kurowie odbędzie się piknik z wieloma atrakcjami.
Impreza odbędzie się w sobotę, 31 sierpnia. Jej start zaplanowano na godzinę 15. Wiele atrakcji przygotowano dla dzieci: będą darmowe dmuchańce, popcorn czy wata cukrowa. Na scenie wystąpi też lokalny zespół ludowy, nie zabraknie konkursów z nagrodami, a także pysznych dań przygotowanych przez panie z koła gospodyń wiejskich. Dodatkowo podczas festynu będzie też można zakupić cegiełki na rzecz miejscowego OSP. W trakcie festynu będzie też można potańczyć przy muzyce.
Organizatorami pikniku są sołtys Kurowa z radą sołecką oraz KGW i OSP Kurów.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze