Reklama

Wczoraj w Powiatowej Bibliotece Publicznej w Wieluniu odbył się wernisaż wystawy fotograficznej Michała Włocha pt. "ŁOŚ na Pograniczu"

6.02.2024 e. w Powiatowej Bibliotece Publicznej w Wieluniu odbył się wernisaż wystawy fotografii pejzażowej Michała Włocha pt. "Łoś na pograniczu". Wystawa jest niezwykłą okazją do podziwiania pięknych i unikalnych zdjęć wykonanych na pograniczu trzech województw: łódzkiego, opolskiego i śląskiego. Wernisaż tej wystawy przyciągnął sporą frekwencję, a goście mieli okazję uczestniczyć w fascynującej dyskusji między specjalistami z dziedziny fotografii. Dzięki tej wystawie, publiczność ma możliwość odkrycia różnorodnych pejzaży i uchwycenia ich piękna za pomocą obiektywu aparatu. Zdjęcia Michała Włocha zapewniają nie tylko estetyczne doznania, ale także pobudzają wyobraźnię i kierują uwagę na wartość przyrody oraz bogactwo krajobrazów naszego regionu.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości