Reklama

Wernisaż wystawy Gabrieli Biduły "Tota tua"

O pasji do pisania ikon, sile wiary i modlitwy mówiła wczoraj Gabriela Biduła podczas wernisażu wystawy "Tota tua". Ikonopisarka przedstawiła gościom duchowy kanon towarzyszący osobie podczas tworzenia podobizny świętych. Historię i tradycję pisania ikon przybliżyła zebranym Marzena Hettich - Uryszek. Wystawę ikon można podziwiać w galerii naszej biblioteki od pon. do pt. w godz. 9.00 - 17.00.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości