Reklama

Zderzyły się dwa samochody

Do zdarzenia drogowego doszło 17 października, o godz. 6:45, na DW481 w Rychłocicach.
Z ustaleń policjantów wynika, że kierujący volkswagenem transporter wraz z przyczepą, 37 letni mieszkaniec powiatu sieradzkiego, podczas wykonywania manewru skrętu w lewo doprowadził do zderzenia, z prawidłowo jadącym fordem, za którego kierownicą siedział 62-latek.
- Kierowcy byli trzeźwi, sprawca tego zdarzenia został ukarany mandatem karnym –informuje mł. asp. Monika Klonowska z KPP Wieluń.


Katarzyna Cieślik
[email protected]

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości