Do zdarzenia drogowego doszło 17 października, o godz. 6:45, na DW481 w Rychłocicach.
Z ustaleń policjantów wynika, że kierujący volkswagenem transporter wraz z przyczepą, 37 letni mieszkaniec powiatu sieradzkiego, podczas wykonywania manewru skrętu w lewo doprowadził do zderzenia, z prawidłowo jadącym fordem, za którego kierownicą siedział 62-latek.
- Kierowcy byli trzeźwi, sprawca tego zdarzenia został ukarany mandatem karnym –informuje mł. asp. Monika Klonowska z KPP Wieluń.
Katarzyna Cieślik
[email protected]
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze