Reklama

Artur Jasiński wbiegł na metę maratonu we Frankfurcie jako pierwszy Polak

Biegacz z Wielunia, Artur Jasiński, w niedzielę, 29 października, wziął udział w Mainova Frankfurt Marathon. 49-latek poradził sobie znakomicie. Był pierwszym wśród Polaków, który wbiegł na metę.

Tegoroczny bieg ulicami Frankfurtu zorganizowano po raz 40. Wzięło w nim udział ponad 10 tys. zawodników. 49-letni Artur Jasiński z Wielunia na metę wbiegł po 2 godzinach, 36  minutach i 19 sekundach. Dało mu to 127 miejsce w kategorii open. Okazał się najszybszym Polakiem.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości