Reklama

Cyrk przyjechał do Działoszyna  - MGDK zaprosił dzieci na zabawę z klaunami

Gwarno, wesoło i kolorowo zrobiło się w niedzielę, 26 maja, w Miejsko-Gminny Domu Kultury w Działoszynie. O dobrą zabawę zadbali Ruphert i Rico, klauni, którzy swoimi wygłupami potrafią rozbawić największych ponuraków.

M-GDK pod patronatem Rafała Draba, burmistrza Działoszyna, zaprosił w swoje podwoje wszystkie dzieci wraz z rodzicami na interaktywne show „Cyrk przyjechał do miasteczka”.

- Nie ma nic bardziej cennego niż czas spędzony wspólnie  z rodziną – komentuje Julita Bociąga, dyr. domu kultury tłumacząc chęć zorganizowania miłego popołudnia dla milusińskich.

Zabawa była przednia, a duet Ruphert i Rico dwoił się i troił, aby nikt się nie nudził.

- Było mnóstwo zabaw, piosenek i konkursów z nagrodami – wymienia Bociąga.
-  Nie zabrakło deszczu baniek mydlanych i deszczu confetti oraz kolorowych dymów estradowych. Dla najmłodszych zostały przygotowane specjalne prezenty klauna: czapka, nos, trąbka i okulary.

Reklama

Przed wejściem na salę stanęły kolorowe ścianki, na tle których uczestnicy zabawy chętnie robili sobie pamiątkowe fotografie.

W holu podczas zabawy watę cukrową serwowały „Brzydkie kaczątka” czyli Konrad Słomczewski oraz Wojciech Nowak ze Stowarzyszenie Na Rzecz Dzieci i Młodzieży.

 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości